Дошка пошани

Курбатов Максим
1-В клас
Учасник шкільного ансамблю "Вітерець", призер Першого Всеукраїнського Фестивалю сучасних мистецтв "Kids talent fest-2018"
Куленко Максим
2-В клас
Переможець міського куонкурсу "Паперова країна 2018". Учасник конкурсу "Зимова феєрія 2018"
Кравчук Катерина
3-В клас
Лауреат міського конкурсу "Майстер краснопису" 2018
Гнатюк Іван
3-Б клас
Переможець 32 Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач. Вінниця 2018-півфінал
Жовнич Діана
3-Б клас
Переможець шкільного конкурсу "Майстер Краснопису", переможець шкільних олімпіад в рамках "Дня наук-2018"
Майданюк Анастасія
3-Б клас
Переможець міського конкурсу новорічних композицій "Зимова феєрія-2016"
Мовсесян Дар'я
3-Б клас
Переможець Вінницького обласного конкурсу дитячих поробок на тему: "Українці мають таланти!"
Пясецька Єва
3-Б клас
Переможець 32 Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач. Вінниця 2018-півфінал
Белінська Уляна
3-А клас
Учасниця шкільного ансамблю "Вітерець".
Бондаренко Анна
3-А клас
Призер X Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв "Козацька родина". Призер V Всеукраїнського Багатожанрового конкурсу мистецтв "Єднаємо серця". Призер INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP of ARTIST "ART-STAR". Учасниця родинного фестивалю "Вінничани мають таланти. Учасниця IV Благодійного інтегрованого фестивалю творчсті,спорту та інтелекту "Дитяча казка Поділля". Учасниця шкільного ансамблю "Вітерець"
Віннік Діана
3-А клас
Призер відкритого Чемпіонату області зі спортивної акробатики. учасник шкільного ансамблю "Вітерець". Призер олімпіади з математики в рамках "Дня науки".
Риженко Яна
3-А клас
Учасниця шкільного ансамблю "Вітерець".
Снігуренко Вікторія
3-А клас
І місце в олімпіаді з англійської мови і ІІ місце в олімпіаді з математики та української мови в рамках ДНЯ НАУКИ; учасник у родинному фестивалі "Вінничани мають таланти""вінниця 2018";І місце у V-му Всеукрвїнському конкурсі мистецтв "Єднаємо серця";лауреат І премії Х-Всеукраїнський конкурс - фестиваль мистецтв "Козацька родина"; ІІ - Всеукраїнський конкурс - фестиваль мистецтв "Тобі Україно" - І місце;Всеукраїнський МУЛЬТИ DANCE фестиваль танцю - І місце, м.Київ;лауреат І премії International championship of artists "ART-STAR". Учасниця шкільного ансамблю "Вітерець".
Шевченко Альбіна
3-А клас
Лауреат міського конкурсу"Майстер краснопису 2018"
Шемчук Тарас
3-А клас
Фіналіст Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних задач 2018 р.
Маліхатко Соломія
4-Б клас
Учасниця шкільного ансамблю "Вітерець", народного художнього колективу ансамблю танцю "Радість" Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної.
Яценко Ксенія
4-Б клас
Учасниця шкільного ансамблю "Вітерець"Переможець гранпрі з танцювального конкурсу "Зіркафест", м. Київ, травень 2017р., .
Голодюк Софія
7-Б клас
Лауреат обласного конкурсу "Зіркова мрія".
Ольчедай Микола
7-Б клас
Перше місце у міському конкурсі інформаційних технологій.
Сарахман Віталія
7-Б клас
Перше місце в міському конкурсі з української мови"Майстер української орфографії ".