Учнівське врядування

У Вінницькій школі-родині № 3 створено цілісну структуру учнівського самоврядування. У вересні відбуваються президентські перегони, результатом яких є обрання президента школи. Перегони проходять згідно шкільного Закону про вибори президента школи. Кожен кандидат представляє передвиборчу програму.

Президент школи-2017-2018 Володимир Мілецький

Президент школи

Кожен клас має свої прапор та герб

герб класу

Президентська рада 2014-2015

Президентська рада

Конкурс «Лідер-2014»

Вершиною учнівського самоврядування стало проведення традиційних Днів самоврядування - двічі на рік. Учні самі призначають директора, двох завучів, адміністраторів. Успіх заходу у тому, що школа стоїть на демократичних засадах: тут ціняться слушні думки, зауваження, навіть, якщо вони висловлені учнем. Підсумком дня самоврядування є засідання педради колег двох поколінь. Мабуть, довірі учня до вчителя, учня до свого ровесника сприяють і Заповіді школяра, розроблені учнями школи.

Заповіді школяра

1. Будьте вірні народу України та її народові.
  2. Поважайте батька й матір. Будьте чемні, цим ви кажете свою любов до рідних і близьких.
  3.  Живіть у згоді зі своїми братами і сестрами, друзями.
  4.  Допомагайте старшим, немічним, меншим від себе.
  5. Не будьте фальшивими і злими.
  6. Говоріть тільки правду.
  7. Ніколи не беріть чужого без дозволу.
  8. Співчувайте чужому горю.
  9.  Будьте сумлінні, чесні, не робіть нічого проти своєї совісті.
  10.   Будьте нетерпимі до шкідливих звичок, аморальних вчинків.
  11.   Дбайте про культуру рідної мови, знайте, що мова - дзеркало вашої культури, освіченості.
  12.   Охороняйте природу, її багатства. Дбайте про свій фізичний розвиток та стежте за своїм зовнішнім виглядом.
  13. Наполегливо оволодівайте знаннями, збагачуйтесь духовними надбаннями світової культури народу України потрібні культурні та освічені громадяни.
  14. Любіть свою школу, як рідну домівку. Дбайте про її збереження та процвітання, бережіть і поновлюйте кращі її традиції.
  15. Творіть радість і добро людям.