Взаємодія з правоохоронними органами

Робота з попередження правопорушень, злочинності та запобігання дитячій бездоглядності серед учнів в школі побудована відповідно до ст.53 Конституції України, ст. 35 Закону України «Про освіту», ст.6 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.19 Закону України «Про охорону дитинства», Указів Президента України від 28.01.2000 № 113/2000 «Про додаткові заходи запобігання дитячій бездоглядності», від 08.08.2012 № 767 «Про затвердження плану заходів з виконання Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року», наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 03.08.2012 № 888 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року».

З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень у нашому навчальному закладі співробітники поліції проводять профілактичні бесіди зі школярами. Поліція спрямовує всі зусилля на профілактику дитячих правопорушень.
«Ми робимо все можливе, для того щоб діти бачили в правоохоронцях своїх захисників і старших наставників», - відзначив старший інспектор Вінницького ВП майор поліції Головчук Р.М.

Головчук Р.М.
тел. 593326