Дошколярик

Підготовка  дитини  до  школи - важливий  етап  у  становленні  майбутнього  учня, що  є  передумовою  успішного  навчання. Саме  від  першого  знайомства  зі  школою  залежить, чи  сформується  у  малюка  бажання  вчитися.

І  ось  довгоочікувана  зустріч  учителя  з  ними - маленькими, непосидючими, цікавими, балакучими, такими  різними  і  такими  неповторними...

Всі  вони  стали  повноправними  жителями  Країни  Знань, в  яку  їх  запросила  Королева. І  не  знайшлося  жодного  хлопчика  чи  дівчинки, котрі  б  пішли  в  Країну  Ледарів. Ніхто  не  хотів  бути  схожим  на  казкових  героїв  Крутя, Вертя, Незнайка. Працьовита  Бджілка  Майя  переконала  майбутніх  першокласників  у  тому, що  лише  працьовитість  та  старанність  будуть  вірними  друзями  у  навчанні.

Ближче  познайомившись  з  дітьми, стало  відомо, що  всі  вони  розумні  і  талановиті, бо  люблять  і  читати, і  писати, і  малювати, і  танцювати, і  співати, і  грати  в  футбол... Не  перерахувати  їх  безмежний  світ  захоплень!

Працюйте, як  бджілки,
не  варто  лінитись!
Уважні  будьте  та  слухняні,
бажаємо  вам  гарно  вчитись!