Новини
Свято осені в 1Б

 

 

Осінь... Вона надихала поетів на сумні та філософські вірші... Вона навіювала художникам похмурі образи... Осінь - сумна пора року... АЛЕ ТІЛЬКИ НЕ ДЛЯ 1-Б!!! У наших діток пройшло перше свято! Свято осені!
Весело, натхненно, несподівано, радісно пройшов день 10 листопада. Хлопчики і дівчатка з нашого класу проявили свої таланти та здібності, здивували та порадували усіх батьків. А скільки радості подарували своїм дідусям та бабусям!
Дитячий осінній парад квітував яскравими барвами. Зелені огірочки та капуста, червоненькі редиска та дівчатка-калиночки, морквинка, соняшник та цибулинка, жовтенька динька та величний гарбуз, баклажан, часничок та картоплинка, золотава осінь та її брати-місяці, і звичайно господарі та господарки на осінньому ярмарку - дітки були справжніми акторами, у кожного своя роль, підкреслена яскравим костюмом.
А після осені приходить зима... Холодна, сніжна, з короткими днями та довгими ночами, напевно теж трішки сумна... ТІЛЬКИ НЕ ДЛЯ 1-Б!!! Чекаємо на нові святкові зустрічі!

Дата: 2017-06-13 10:14:11