Останній дзвоник

27 травня в школі відбулося свято останнього дзвоника. У святі взяли участь учні школи, вчителі, батьки, громадськість міста. Серед гостей були депутат Вінницької міської ради Василюк Світлана Михайлівна, кординатор гри «Що? Де? Коли?», працівник Палацу мистецтв «Зоря» Сидорук Михайло Іванович .

Немає людини, яка б не була причетна до цього свята. Ось і в цей день на шкільному подвір'ї було гамірно і людно, лунала музика, закликаючи усіх і кожного на це свято.

Учні, вчителі, батьки, бабусі і дідусі, родичі, гості - в цей день були, як одна велика родина. Сяяли очі від усмішок, тривожно бились серця, лунали щирі слова подяки і побажань.

Школа - величезний світ. Всесвіт, у якого є два центра - вчитель і учень. Саме учні і вчителі перетворюють звичайнісіньку будівлю в особливий, шумний, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, другі - мудрішими і всі разом - ближчими і ріднішими один одному.

Тут прощаються з дитинством, щоб поринути у життєвий вир. Позаду залишають безтурботність, пустощі, веселощі, любов і підтримку наставників. Попереду - школа життя, де прийдеться розв'язати не одну, набагато складнішу задачу.

І ось та мить, мить істини для кожного педагога, коли реалізуються надії і очікування багатьох років, - бачити і знати, що їх учні збережуть гідність, честь, совість Людини у складних життєвих ситуаціях.

Від цих дверей розходяться тисячі доріг, всі вони різні і неповторні. І всі вони рано чи пізно повертаються сюди... І ось у серці знову щемке відчуття дитинства - велике щебетання дітвори, кумедні і несміливі першокласники, серйозні випускники, схвильовані вчителі і батьки. Все як сьогодні. І все це буде тривати вічно, поки здатне битися учительське серце, віддаючи дітям любов і тепло.