9 травня

9 травня вся наша країна відзначала свято - День Перемоги, свято зі сльозами на очах. Ми ще раз вітаємо всіх зі святом і бажаємо здоров'я, мирного неба та гідного життя.
А учні нашої школи в цей день не відпочивали, а долучились до міських святкувань, дякуємо учням 6-10 класів, які прийшли на свято.

Особлива вдячність хлопцям-прапороносцям, які вкотре достойно виконали цю місію: 9-А клас - Григоренко Микола, Дем'янчук Ангатолій, Лижов Дмитро, Лук'яненко Антон, Черевко Олександр, Щербань Роман, Врубльовський Павло, Джога Михайло, Стахов Денис; 9-Б клас - Тімощук Валерій, Гавриш Олександр, Бондар Андрій, Єфремов Владислав, Мельниченко Микола; 10-А клас - Яценко Руслан, Городнік Олександр, Курбатов Юрій, Котович Олександр, Чикаленко Максим, Клименко Андрій, Сопун Богдан, Кущенко Павло, Любарщук Павло.