Польська делегація

20 березня у Вінницю для ознайомлення з культурою та освітою України завітали діти з Польщі. Наші учні радо приймали польських друзів.

Завдяки цьому проекту учні школи мають можливість глибше вивчити польську мову, отримати практику спілкування, ознайомитись з історією, культурою і традиціями Польщі.

Ми ще раз переконалась у тому, що мовна, політична, релігійна розмаїтість є нічим у порівнянні із запалом та блиском в очах, з якими молодь бралася до роботи. Усі ми розуміємо, що тримаємо життя і майбутнє тендітної матері-Землі у своїх руках і не маємо права схибити у намірах, бажаннях і міркуваннях.

Сподіваємось, що учасники польської делегації відкриють для себе красу української землі, дізнаються про гостинність та щирість українців.