28-02-2018
Зустріч із Сашком Дерманським

28 лютого учні 5-6 класів зустрічалися з із одним з найталановитіших і найпопулярніших в Україні молодим дитячим письменником та літературним редактором дитячого журналу «Стежка» Сашком (Олександром) Дерманським.

Творчість Сашка Дерманського насамперед орієнтована на дітей молодшого та шкільного віку. Творам письменника властиві яскраві і привабливі персонажі, веселі історії і захопливі пригоди, завдяки чому діти читають їх на одному диханні. Багато робіт автора відзначені популярними українськими літературними преміями, серед яких «Коронація слова», «Золотий лелека» і «Книга року».

Під час зустрічі учнів 5-6 класів цікавило не лише творчість Сашка Дерманського як письменника, а й те, як він працював над створенням сценарію до фільму «Сторожова застава».

Діти засипали гостя питаннями: про його діяльність редактора дитячого журналу «Стежка», ймовірність продовження сюжетів деяких книг та чи надихали письменника на творчість власні діти. Учасники зустрічі вважають: книжки Сашка Дерманського мають власне «обличчя», і їх ні з якими іншими не переплутаєш. А на прощання всі щиро дякували письменнику за радість спілкування та чесність і відвертість. Бажаючі мали змогу придбати книгу з автографом автора.