Зустріч з ліквідаторами аварії на ЧАЕС
22 квітня, напередодні відзначення 30-ої річниці від дня аварії на ЧАЕС, учні 8-А, 8-Б та 9-А класів зустрічались з ліквідаторами аварії - головою обласної організації «Союз Чорнобиль України» Бойчуком Миколою Петровичем та його побратимами Арабським Іваном Федоровичем та Фоломеєвим Анатолієм Васильовичем.
В ході зустрічі Микола Петрович наголосив на особистому внеску кожного учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в організацію та проведення заходів по локалізації пожежі під час аварії на 4 енергоблоці на ЧАЕС та забезпеченню протипожежної безпеки, евакуації населення із зони відчуження, розвідувально-дозиметричному обстеженню території у зоні відчуження, дезактивації будинків та забруднених територій. Акцентував увагу, що ціною власного життя та здоров'я ліквідаторів було зупинено аварію світового масштабу і тому сьогодні завданням влади, є забезпечення необхідної соціальної підтримки даної категорії кіровоградців.
Після надзвичайно пізнавальної розповіді, діти привітали героїв та мали можливість поспілкуватися.