Зустріч з Сашком Дерманським

20 квітня відбулась зустріч з Сашком Дерманським, відомим дитячим письменником, автором багатьох дитячих книжко, серед яких: «Маляка - принцеса Драконії», «Володар Макуци, або пригоди вужика Ониська» та інших.
Сашко - письменник та поет, казкар, який пише надзвичайно цікаві книжки для малечі. Зустріч була цікавою. Ще до початку учні радісно вітали Сашка, робили селфі. Сашко спілкувався з дітьми вільно та невимушено: представив їм свої книжки, старі й нові видання, розповів про його перші літературні спроби, історію написання книжок, їх героїв та сюжетні цікавинки. Особливо зраділи діти, коли автор продемонстрував їм обкладинку книжки, яка з'явиться на полицях магазинів лише через місяць. Діти вволю насміялися, слухаючи історії з нової книжки, і були неймовірно горді з того, що стали її першими слухачами. Учні відверто спілкувалися, ставили кумедні та серйозні питання та уважно вислуховували відповіді.В кінці зустрічі учні скупчилися навколо письменника, бажаючи взяти у нього автограф та поспілкуватися.