«Ідеальна пара»
14 лютого відбувся фестиваль «Ідеальна пара». Дякуємо усім учасникам за чудові виступи. Ще раз вітаємо учнів 8-А Жуковського Миколу та Лозову Вікторію - «Ідеальна пара Креатив», учнів 8-Б класу Король Ірину та Якубович Анастасію - «Ідеальна пара Артистизм», учнів 9-А класу Ткачук Катерину та Гудзя Віталія - «Ідеальна пара Гламур», учнів 9-Б класу Какас'ян Ольгу та Федчишена Андрія - «Ідеальна пара Оригінальність», учнів 10-А класу Заєць Юлію та Маламуру Самуіла - «Ідеальна пара Емоційність», учнів 10-Л класу Філяновську Аліну та Севастьянова Андрія - «Ідеальна пара Стиль», учнів 11-Л класу Брендель Марину та Бадрака Андрія - «Ідеальна пара Талант». А номінацію «Ідеальна пара Азарат» було вручено чарівним ведучим, учням 10-Л класу Шаповалюк Ганні та Бондаренку Володимиру.