«Дитинство без насильства» 6 лютого в рамках проведення тижневика превентивного виховання «Дитинство без насильства» відбувся флешмоб «Синя стрічка», учасниками якого стали учні 1-11 класів та їх батьки. Захід мав на меті привернути увагу учнів та батьків до проблеми насильства у сім'ї.
Акція «Синя стрічка» була вперше проведена у 1989 році, коли мешканка Норфолка ( США) Бонні Фіней довідалася про загибель свого чотирирічного онука Майкла від рук його матері.
Те, що сталося, настільки сколихнуло Бонні Фіней, що вона вирішила присвятити своє життя боротьбі з насильством над дітьми. Під час похорону онука вона прив'язала синю стрічку до антени свого фургона,тим самим вона хотіла привернути увагу людей до цієї проблеми. Незабаром її підтримали різні агентства, ділові кола, місцеві співтовариства. Багато добровольців приєдналося до неї. Чому синій колір? Бонні Фіней пояснює це тим ,що вона не може забути синці на тілі своїх онуків. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля.