IV етап конкурсу з української мови ім. П. Яцика
У суботу, 24 січня, в школі проходив Всеукраїнський етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Дякуємо за чудові виступу учасникам концерту: Панасенко Ладі, Грибінник Анні, Твердохліб Аліні, 6-А клас, Комасі Ользі, Корченюк Анастасії, Філіповіч Олександрі, 8-А клас, Ільчик Мар'яні, Чмельовській Богдані, 8-Б клас, Ткачук Катерині, 9-А клас, Кушнір Ользі, Какас'ян Ользі, 9-Б клас, Чмельовській Анастасії, 10-А клас, Марковій Ользі, Мамошук Любові, Шаповалюк Ганні, Заяць Ганні, 10-Л клас. Окрема подяка ведучим свята Ганні Шаповалюк та Андрію Бадраку. А також вітаємо переможниць обласного та учасниць Всеукраїнського етапу ученицю 7-Б класу Катерину Криштафович та ученицю 10-Л класу Ганну Шаповалюк . Сподіваємось на гарні результати.