Новини
Урок фінансової грамотності 04 грудня відбувся бізнес-тренінг, який проводив Кожуховський О.О. Участь у цьому заході взяли учні 10-А та10-Л класів. Спершу ми поділились на чотири команди. Одна із команд складалась з шести дівчат, вони обрали для себе назву «Інкасатори», у другій команді були лише хлопці, вони назвали себе «Міністерство фінансів», дві інші команди були змішані та мали назви «Start up» і «Banners Broker».
Тренінг проходив таким чином: Олександр Олександрович ставив різні питання та пропонував ситуації, правильна відповідь давала нам можливість заробити «гроші» - «таланти».
Першим завданням було створити свою команду - придумати назву, логотип, мету, салоган та відповідним чином презентувати її. Команди достойно впорались з цим завданням.
Потім розпочались конкурси Чим довше ми грали, тим більше було азарту. З кожним новим завданням напруга зростала, адже гра була рівною, і перемогу могла здобути кожна з команд. Коли почався продаж облігацій, учасники гри забули про те, що вона триває вже більше години. На аукціоні команди розпродували картки з питаннями (облігації), на які команди-суперниці мали дати розгорнуті відповіді. А купувались облігації за допомогою «талантів», які ми заробили у попередніх конкурсах.
Всі команди впорались із своїм завданням. А перемогу здобула команда, яка набрала найбільшу кількість «талантів». Це були хлопці з «Міністерства фінансів».
Від тренінгу ми отримали не лише багато гарних емоцій, але й навчились, як економити та заробляти гроші у реальному житті.
Дата: 2017-06-13 10:14:11