«Мій перший найкращий зошит»

Ось і закінчилася  у наших перших класах  акція «Мій перший найкращий зошит».  В рамках цієї акції було проведено багато цікавих зустрічей, конкурсів, ігор та підготовлено цікаві незвичайні проекти.

До Дня української писемності школярики  мали нагоду зустрітися з дитячою письменницею Тетяною Іванівною Пакалюк і навіть отримати від неї у подарунок книжку з автографом автора. Після зустрічі з письменницею діткам і самим захотілося спробувати себе в ролі письменників. Результатом таких спроб стала презентація власних робіт на тему «Подорож осіннього листочка».

Справжнім святом став захист проектів, які діти готували разом  зі своїми батьками «Моя родина - моя гордість». Тепер наша велика шкільна родина збільшилася на 38 прекрасних українських родин.

Наполегливо працюючи над каліграфією у своїх перших зошитах, ми навіть не помітили, як настало свято Нового року. І щоб зберегти лісову красуню, діти виготовили своїми руками чудові зимові композиції і саме ними прикрасили класний кабінет і коридори у школі.

А ось до дня Святого Валентина ми взяли участь і фотоконкурсі «Люблю», де представили свої фото з друзями, рідними, тобто саме з тими, яких ми любимо найбільше. До речі, саме у 1-Б класі було найбільше переможців.

А тепер ми з нетерпінням будемо чекати на інші цікаві акції та конкурси.