Одинадцятий міжнародний конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки

16 травня у Вінниці завершився одинадцятий міжнародний конкурс із ВЕБ дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів.

Підсумки підбивали у Вінницькому Національному технічному університеті. Саме цей виш є засновником конкурсу. Цьогоріч участь у ньому взяла рекордна кількість учаників - майже тисяча. Проходив конкурс у два етапи: спочатку учасники надавали свої роботи на одну із запропонованих тем. Кращі з них допускались до другого туру.

Вітаємо ученицю 10-Л класу Кохан Олену, яка посіла ІІІ місце в номінації Веб-контент та ученицю 8-А класу Шаповалюк Ганну, яка посіла ІІ місце в номінації Веб-контент.

Матеріали конкурсу можна переглянути на офіційному сайті конкурсу //webdesign.vntu.edu.ua/