Заходи до дня Космонавтики 12 квітня став великим всенародним святом на честь льотчиків-космонавтів, конструкторів, інженерів, службовців і робітників, які причетні до створення ракет, космічних кораблів й штучних супутників Землі. Учні нашої школи активно долучились до святкувань, які було проведено у п'ятницю.

Вітаємо ученицю 9-А класу Марину Мельничук, яка посіла І місце в конкурсі найкращих творчих робіт з роботою «Космічна база на Місяці», ученицю 11-Л класу Марину Димнич, яка посіла І місце в конкурсі малюнків з роботою «Через тернії до зірок», учня 10-А класу Дмитра Ленчука, який підготував найкращий радіорепортаж «Космічна подорож першого космонавта Землі Ю. Гагаріна»,  ученицю 7-Б класу Какас'ян Ольгу, яка посіла І місце в конкурсі віршів з віршем «Моя подорож у космос».

Хоч ще дивно усвідомлювати, але за атомарним складом земляни ближче до зірок та міжзоряної речовини; Костянтин Едуардович Ціолковський писав: «Земля - колиска розуму, але не можна вічно жити у колисці. Земля - лише одна з планет, де можливе життя. Вихід у космос - матеріальна основа відтворення майбутнього».

Україна - космічна держава. До дня Космонавтики в школі відбулись такі заходи:

1.      Радіорепортаж «Космічна подорож першого космонавта Землі Ю. Гагаріна».

2.      Виставка малюнків «Моя космічна подорож».

3.      Відеорепортаж про підготовку і політ у космос першого космонавти України Л. Каденюка.

4.      Астрономічна вікторина.

5.      Радіоповідомлення

·        про 10 найбільших великих метеоритів, що впали на Землю.

·        «Україна - космічна держава»;

·        Філософські уявлення людства щодо виникнення та еволюції Землі і Всесвіту.

6.      Гра з астрономії між учнями 11-го класу «Земля. Старт. Політ. Космос. Повернення на Землю».

7.      Виступ авторів віршів, присвячених Дню космонавтики: учениці 7-Б класу Какас'ян Ольги «Моя подорож у космосі», учениці 9-Б класу Федяєвої Ольги «Таємниці космосу».

8.      Виставка ракетно-космічної техніки.