«Love Above All»

14 лютого у всьому світі святкують чудове і романтичне свято - День святого Валентина. Офіційно День всіх закоханих існує уже більше 16 століть, але в нас це свято з'явилося нещодавно. Та, незважаючи на це, встигло сподобатися і дітям, і дорослим. Саме Дню закоханих було присвячено позакласний захід з англійської мови для учнів 8-11 класів «Love Above All». Учні 11-Л класу Соболєва Ліна, Завадська Наталя, Головенько Юлія, Костюк Ольга, Боса Катерина, Марія Порицька читали авторські поезії про кохання англійською мовою, учень 11-Л класу Усатюк Сергій виконав рокову баладу «Stairway to Heaven» з репертуару гурту «Led Zeppelin», а Аліна Заверуха виконала чуттєвий Contemperary. Повідомлення про історію виникнення свята донесли до глядачів учні 8-А класу Коломієць Юрій, Сівак Віталій та учениця 8-го класу ЗШ № 2 Понмаренко Дар'я, яка в цей час була в школі в рамках реалізації проекту «За межами рідної школи». Усі учасника дійства захоплено спостерігали за чудовим відеорядом, який підготували вчителі англійської мови Скорина Наталя Олександрівна та Дусик Оксана Володимирівна. А фіналом свята стала пісня, яку співали усі учасники та глядачі цього захоплюючого дійства.