Міс осінь – 2012

23 листопада святкова зала обласної філармонії «Плеяда» вибухнула від гучних овацій, адже в цей день там відбувалось наймасштабніше, найфеєричніше, найчарівніше, а головне, найочікуваніше і найулюбленіше  свято - «Міс осінь - 2012».

Найкрасивіші дівчата 8-11 класів брали участь в цьому яскравому дійстві.

Вони демонстрували свої таланти: співали, танцювали, демонстрували кулінарні здібності, читали вірші! А також чарували глядачів й суддів не тільки своєю майстерністю, а й дивовижною вродою.

Яскраві виступи, невтримна енергетика ніби хвилями накочувалися на глядачів у залі. Шоу було дуже позитивним, вже з перших хвилин можна було відчути те захоплення, з яким глядачі спостерігали за тим, що відбувається на сцені.

А між виступами конкурсанток, глядачів, розважали не менш яскраві номери учнів.

Важко навіть уявити, як важко було журі обрати переможницю. Хоча участь в «Міс Осінь» - це вже перемога.

І все ж, чудову корону і звання «Міс Осінь-2012» здобула учениця 9-А класу Марія Куколевська. Інші номінації розподілились таким чином:

Міс «Глядацьких симпатій» - Аліса Насадюк, 8-А клас

Міс «Елегантність» - Аліса Насадюк, 8-А клас