День міста

8 і 9 вересня Вінниця святкувала 657-му річницю від свого дня народження! Цікава і насичена подіями історія Вінниці. Великих втрат і великих здобутків зазнавала вона в різні часи і епохи, зруйновувалась і знову відроджувалась, змінювалась і перебудовувалась, але завжди після бурхливих подій ставала ще красивішою, ще привабливішою. Сьогодні ми бажаємо всім вінничанам завжди бути щасливими, гордими, що саме вам випала честь жити в мальовничому подільському місті, стати його невід'ємною складовою, його щасливим талісманом. Добра вам і милосердя, процвітання вашим родичам, здобутків, наснаги, невичерпної енергії.

Учні нашої школи активно долучились до святкувань. Дякуємо прапороносцям, які першими відстоювали честь нашої школи в суботу (це хлопці 10-А та 11-Л класів); учасникам флешмобу «Вінниця в епоху оптимізму», що відбувся на майдані Незалежності (учні 3-4 класів, дівчата 6-Б, 8-А, 8-Б, 10-Л класів, учні 11-Л класу); учасникам  флешмобу «З днем народження, Віннице!», учням 8-А, 9-А, 9-Б, 10-Л та 11-Л класів.