Фрідлянд Хафкель Мойсейович

Почалася історія школи у далекому 1936 році в невеличкому будиночку по вул. Першотравневій (зараз - це дитсадочок № 13)

Першим директором був Фрідлянд Хафкель Мойсейович.

Свято останнього дзвоника

Другим директором школи був Бойко Василь Іванович.

На фото - свято останнього дзвоника.

Естафету перейняв Струтинський Степан Андрійович, який запам'ятався рішучістю, правдивістю та непохитним харакатером

Матвіїв Микола Михайлович

Четвертим директром школи став Матвіїв Микола Михайлович

Корсунь Микола Кузьмич

Йому на зміну прийшов Корсунь Микола Кузьмич

стара фотографія школи

Життя йшло далі. Учні школи отримують новий чотириповерховий будинок по вул. Козицього, 2

Приходська Таміла Степанівна

Ясного сонячного дня 1971 р. поріг школи переступила молода вродлива володарка Приходська Таміла Степанівна , яка пропрацювала директором школи до 1992 р. - 21 рік!

Гунько Микола Митрофанович

У 1992 р. у школу прийшов новий директор - Гунько Микола Митрофанович, який не тільки зумів зберегти кращі традиції, а й приніс славу школі.

У 1998 р. він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року", а у 2001 р. отримав звання "Заслужений вчитель України".

Крім того, Микола Митрофанович запровадив у школі викладання унікального курсу - "Бджільництво".

Лепко Надія Іллівна

Починаючи з 2003 р. директором школи є Лепко Надія Іллівна.

У 2005 р. Надія Іллівна стала переможцем конкурсу "Директор року" у номінації "Директор-творець".