Історія школи

Почалася історія школи у далекому 1936 році в невеличкому будиночку по вул. Першотравневій (зараз - це дитсадочок № 13)

Першим директором був Фрідлянд Хафкель Мойсейович.

Фрідлянд Хафкель Мойсейович

Другим директором школи був Бойко Василь Іванович.

На фото - свято останнього дзвоника.

Свято останнього дзвоника

Естафету перейняв Струтинський Степан Андрійович, який запам'ятався рішучістю, правдивістю та непохитним харакатером

Четвертим директром школи став Матвіїв Микола Михайлович

Матвіїв Микола Михайлович

Йому на зміну прийшов Корсунь Микола Кузьмич

Корсунь Микола Кузьмич

Життя йшло далі. Учні школи отримують новий чотириповерховий будинок по вул. Козицього, 2

стара фотографія школи

Ясного сонячного дня 1971 р. поріг школи переступила молода вродлива володарка Приходська Таміла Степанівна, яка пропрацювала директором школи до 1992 р. - 21 рік!

Приходська Таміла Степанівна

У 1992 р. у школу прийшов новий директор - Гунько Микола Митрофанович, який не тільки зумів зберегти кращі традиції, а й приніс славу школі.

У 1998 р. він став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року", а у 2001 р. отримав звання "Заслужений вчитель України".

Крім того, Микола Митрофанович запровадив у школі викладання унікального курсу - "Бджільництво".

Гунько Микола Митрофанович

Починаючи з 2003 р. директором школи є Лепко Надія Іллівна.

У 2005 р. Надія Іллівна стала переможцем конкурсу "Директор року" у номінації "Директор-творець".

Лепко Надія Іллівна